SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Gemlik'te Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Konutların Genel ÖzellikleriBenim Evim Güzel Evim

Herkesin hayali gönlüne göre bir ev sahibi olmaktır. Peki, gönlümüze göre konutların genel özellikleri nelerdir? Konutlar oda sayılarına göre, bulunduğu kata ve cepheye göre, merkeze yakınlığına, ulaşım imkânlarına yakınlığına göre fiyatları şekillenmektedir.

Konutlar 1+1;2+1;3+1;4+1 olmak üzere oda sayıları belirlenmektedir. İhtiyacınıza göre alacağınız evin oda sayısını belirlemek önemli bir özelliktir. Konutun gereksiz fazla odalı olmamasına ve gereğinden fazla dar olmamasına dikkat etmek gerekmektir. Yine konutun bulunduğu kat konutların genel özellikleri bakımından çok önemlidir. En üst katta bulunan konutlar sanıldığının aksine artık yalıtım sistemlerinin de yaygınlaşması sebebiyle yazın çok sıcak kışın çok soğuk olmamaktadır.

Aynı şekilde giriş katta bulunan daireler içinde aynı şeyleri söylemek mümkündür. Cephe sorunu da konutların güneş alması için önemli bir özellik olmakla birlikte artık yalıtım sistemlerinin zorunlu hale getirilmesi ile ısınma sorunu olmaktan çıkmaktadır. Merkeze ve ulaşım imkânlarına yakınlıkta konutların genel özelliklerindendir. Tabi fiyatlarda konutların genel özelliklerine göre şekillenmektedir. Konut alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden bir tanesi de tesisat sisteminin yeni ve kullanılabilir durumda olmasıdır. Buna dikkat edilmemesi durumunda konut alıp taşındıktan sonra çıkan bir tesisat sıkıntısı can sıkıcı olabilir.

Konutların genel özellikleri içerisinde sayılabilecek diğer olanaklar ise konutların site içerisinde bulunup bulunmadığıdır. Site içerisinde bulunuyorsa otoparkının bulunması, kendine ait spor odalarının bulunması, eğer yüksek katlı binalar varsa asansör bulunup bulunmaması da oldukça önem arz eden özellikler arasındadır. Tabi atalarımızın ev alma komşu al sözünü de unutmamakta fayda var. Herkesin istediği gibi bir konut bulabilmesi dileğiyle

Gemlik Daire Fiyatları
Daire Satın Alırken

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri