SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Gemlik'te Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa Satılık KonutYatırım İçin Doğru Tercih
Bursa'da ikamet eden ya da Bursa'da yaşamak isteyen her birey için birbirinden güzel, lüks ve kaliteli olan konutlar Bursa Satılık Konut aracılığı ile her birey için satışa sunulmuştur. Bireyler ister yatırım amaçlı olarak, ister iseler de tüketim amaçlı olarak internet sitesi içerisindeki daireleri satın alabileceklerdir.

Ailesi ile birlikte yaşamak isteyenlere özel geniş daireler ya da tek başına yaşamak isteyen tüm bireyler için ise de küçük daireler satışa sunulmaktadır. Bireyler kendi zevk ve tercihlerine göre en önemlisi de kendi rahatlığı ve istediği ölçülere sahip olan daireyi zahmetsiz bir şekilde sadece Bursa Satılık Konut ile istediği daireyi satın alabilecektir.

İnternet erişiminin olduğu her yerden, internet aracılığı ile tüm bireyler Bursa Satılık Konut fiyatlarına, fiyat aralıklarına ve en önemlisi de dairelerin özelliklerine ayrıntılı bir biçimde bakıp, satın alacağı daireyi yakından inceleme fırsatını yakalayabilecektir. Ayrıca özellikle yatırım amaçlı olarak değil de kullanım amaçlı olarak internet sitesi içerisindeki daireleri satın almak isteyen tüm bireyler hem merkeze yakın olan hem de son derece kullanışlı ve lüks olan daireleri satın alarak huzurlu bir yaşama başlayabileceklerdir.

Yirmi yılı aşkın süredir hizmet sunan; inşaat firması yapmış olduğu tüm daireler ile her bireyin gönlünü feth etmektedir. Ayrıca son derece konforlu ve lüks olmasına karşın depreme ya da herhangi bir doğal afetlere karşı dayanıklı olabilecek şekilde üretilen tüm daireler her birey için satışa sunulmaktadır.

Bursa Satılık Daire
Bursa İnşaat ProjeleriİLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri