SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Gemlik'te Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa Konut ProjeleriYeni Yaşam Alanları Ve Hayat Tarzı

Ülkemizin inşaat sektöründe yaşanan gelişime en çok konut sektörünü etkilemiş ve ülkemizin her yerinde yeni ve modern konut projeleri ortaya çıkmaya başlamıştır. Eski evler yenini modern sitelere bırakmış ve dayanıksız ve doğal afetlere karşı önlemlerin alınmadan yapılan evler yerini daha dayanıklı ve doğal afetlere karşı tüm önlemlerin alındığı evlere bırakmıştır.

Bu konut projelerinin sıklıkla yapıldığı illerimizden biri de nüfusu ile ülkemizin en büyük şehirlerinden bir olan Bursa ilidir. Bu büyük ve aynı zamanda sanayisi ile de gelişmiş ve büyümekte olan ilimizde Bursa Konut Projeleri hayata geçmiş ve ilimiz kendine ve ismine yakışır şekilde modern konutlara sahip olmuştur.

Bursa Konut Projeleri bu ilde yaşayan vatandaşlarımıza yeni yaşam alanları oluşturmakta kalmamış buradaki insanların yeni hayta tarzları ile tanışmalarına yardımcı olmuştur. Evet, bu konutlara sahip olan insanlar yeni hayat tarzları ile modernliğin birleşim olan bu evlerde günlük hayatlarında ihtiyaçları olan her şeyi konutlarının bulunduğu alandan karşılamaktadırlar.

Bursa Konut Projeleri ‘nin Bursa ilinde yaşayan insanlara en büyük artısı bu projeler ile insanlar konfor ve rahat içerisinde yaşamlarına devam etmenin ayrıcalığını yaşamaktadırlar. Bu projelerde site tarzı yapıların insanların aile ve çocukları ile güven içerisinde yaşamalarına devam edebilecekleri bir ortam oluşmuştur. Site içerisinde yer alan marketler, mağazalar, kafe ve oyun parkları ile bu ilimizde yaşayan insanların daha önce göremeye pek alışık olmadıkları yaşama alanları ile onları tanıştırmıştır.

Daire Satın Alırken
Bursa İnşaat

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri