SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Gemlik'te Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa İnşaatİnşaatın Gözbebeği

Ülkemizde büyüyerek ve gelişerek devam eden inşaat sektörü memleketimizin yaşamı ve güzelliği ile ünlü olan Bursa ilimizde de en çok gelişen ve hızla büyüyen sektörlerden biri olmuştur. Peş peşe gelen inşaat projeleri ile ilimizin çehresini değiştirip insanlarımızın daha rahat daha güzel bir yaşam sürmelerini te’min için konutlar yapılmaktadır.

Sadece mesken konut ihtiyacı ile ortaya çıkmayan, bununla beraber kentsel dönüşümde de daha başarılı olarak hem insanımızın ihtiyacını giderilmesinde hem de ilimizin daha da güzelleşmesinde Bursa inşaat projeleri katkı sağlamıştır. Ekonomik açıdan devamlı büyüyen Bursa’da çok daha çeşitli ve görsel açıdan da daha alımlı inşaatların hız kesmeden süreceği neredeyse açıktır.

Farklı mimari stilleri ile dikkatleri üzerine çeken Bursa inşaat projeleri kalitesi ve güveni bakımından da gözleri üzerlerine çekmeyi başarmıştır. Bursa’nın eski mimari stili herkesçe malum olup görenleri tarihi hayallere götürüp tarihi hatıraları yaşatır. Tarihi ve yeni mimari biçimin bütünleştiği projelere her gün bir yenisi daha eklenerek ferah, estetik güvenli yaşam alanları artmaktadır.

Tetkik ettiğiniz zaman göreceksiniz ki Bursa inşaat projelerinin çok önem verdiği ve hassasiyet gösterdiği nokta güvendir. Tabiî ki güven kalitenin en önemli olduğu yer temel olduğundan bu projeleri gördüğünüzde temelin nasıl sağlam olacağını anlamış olacaksınız. Kullanılan malzemelerin küçüğünde büyüğüne kadar en kaliteli olduğunu ve yapılan işinde kendi kulvarında en profesyonel olduğuna şahit olacaksınız. Mimari olarak daha önce şahit olmadığınız modern biçimdeki yapıları, konutları bu projelerde görüp bilgi sahibi olmak isteyeceksiniz.

Bursa Gayrimenkul
Bursa Ev Fiyatları

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri