SATIŞ  OFİSİ

  239 9 239

  Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

  Get Adobe Flash player

EmirOğulları

Gemlik'te Bulunan Emiroğulları Portföyündeki Satılık Daireler

TÜM İLANLAR   

Bursa GayrimenkulBursa Gayrimenkul Hizmetleri

Bursa tarihi ve doğası ile eşsiz şehirlerimizdendir. Büyük bir şehir olmasına rağmen büyük şehir sıkıntılarının yaşanmadığı bu ilimiz, gün geçtikçe daha güzel bir çehreye sahip olmaktadır. Bunun sebeplerinden biri de yeni yapıların çok modern ve kişisel ihtiyaçlara fazlası ile hitap eden tarzda olmasıdır. Bursa’ ya yeni yerleşecekler ya da yeni evli, ev sahibi olmak isteyenler için son derece konforlu binalar ve daireleri Bursa Gayrimenkul olarak sizlere sunuyoruz.

Ev, daire ya da iş yeri satın almak kolay bir iş değildir. Nasıl bir çevrede, nasıl bir mekan istediğiniz ve bunun için ayıracağınız bütçeyi önceden belirlemelisiniz. Satın almak isteyeceğiniz konutların sağlam yapıda, zevkinize uygun ve en önemlisi de bütçenize uygun olması gereceğinden, araştırma işlerine de oldukça fazla vakit ayırmalısınız. Bursa Gayrimenkul en uygun fiyatlar ve oldukça geniş portföyü ile size aradığınız konutu mutlaka bulacaktır.

Bursa’nın en güzel bölgelerinde, birbirinden farklı özelliklere sahip pek çok konut inceleme fırsatı bulabileceğiniz sitemizde, satılık ya da kiralık işyeri veya konut hakkınsa ayrıntılı bilgiye sahip olabileceksiniz. Aradığınız özellikleri belirttiğiniz takdirde aramanıza gerek kalmadan size önerilerimizi sunar, gerekli kolaylıkları sağlarız. Size de sadece beğendiğiniz konutu yerine giderek incelemeniz kalır. Bursa gayrimenkul alanında sizin de arzu ettiğiniz fiyatlarda ve özelliklerde uygun bir daire, konut ya da iş yeri mutlaka vardır.

Bursa Ev Fiyatları
Konutların Genel Özellikleri

İLETİŞİM

 • (+90) 224 239 9 239
 • info@emirogullariinsaat.com.tr
 • www.emirogullariinsaat.com.tr

 • Dikkaldırım Mah. Hayran Cad. No:42
  Osmangazi / Bursa
© Emiroğulları 2012 - Tüm Hakkı Saklıdır
Turkcelist.Com Türkiyenin Hit Siteleri